len - ubrania, narzutyLen - ubrania, narzuty

Len - ubrania, narzuty w Galerii Wolimierz 58 - projektowanie i wytwórczość: kurtki, spodnie, spodnice, bluzki, kubraki, żakiety, narzuty, powłoczki, poduszki.

len - ubrania, narzutyLen - ubrania, narzuty - pracownia

Len - ubrania, narzuty z Wolimierza powstają w pracowni projektowo wytwórczej, w której szczególną uwagę poświęca się wzornictwu. Niezależnie czy są to rzeczy unikatowe, czy z produkcji w krótkich seriach, są starannie zaprojektowane.

Nasza galeria posiada wyłącznie produkty, które łączą w sobie styl i jakość. Nasz własny styl wyraźnie wyróżnia produkt na rynku, co doceniają nasi klienci.

len - ubrania, narzutyLen - ubrania, narzuty - walory

Często powstające nowe kolekcje są odpowiedzią na zapotrzebowanie, ale także wyrazem staranności firmy, by dawać coraz większą możliwość wyboru. Walorem użytkowym produktu jest funkcjonalność i trwałość.

Ciekawe wzornictwo, dobra jakość i styl to nasze atuty.

ubraniaO nas

W centrum naszego zainteresowania jest przedmiot, który poprzez swoją indywidualność i wyjątkowość współtworzy niepowtarzalny klimat wnętrza. Wśród wytwarzanych u nas w Wolimierzu niepospolitych rzeczy znajdują się oryginalne lniane ubrania, drobne przedmioty dekoracyjne, narzuty na łóżka z lnu, patchworki, poduszki, kute meble.

 

len - ubrania, narzutyGaleria rękodzieła

Wystawa ubrań, narzut -len w naszej galerii internetowej.

len - ubrania, narzuty - galeria internetowalen - ubrania, narzuty -  - galeria internetowa

Wolimierz.plWolimierz.pl

len - ubrania

len - ubrania

len - ubrania

len - narzuty

len - narzuty

len - narzuty